2024 04 10 zbiorka ksiazekZapraszamy do udziału w Charytatywnej Zbiórce Książek, która jest organizowana przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo. Konkurs polega na zebraniu jak największej liczby książek (sztuk) w okresie trwania konkursu. Zbierane książki mogą być nowe lub używane. Zbiórkę książek można połączyć z obchodami Światowego Dnia Książki, 23 kwietnia 2024 r. W konkursie mogą brać udział uczniowie z placówek oświatowych, działających na terenie całej Polski. Zapraszamy.


W konkursie przewidziano atrakcyjne nagrody:

I nagroda – 1200 zł + voucher 300 zł dla opiekuna
II nagroda – 700 zł + voucher 200 zł dla opiekuna
III nagroda – 500 zł + voucher 100 zł dla opiekuna

Każda uczestnicząca w konkursie grupa otrzyma kupon rabatowy w wysokości 30% na zakupy w sklepie internetowym Centrum Dobrego Wychowania na dowolnie wybrane produkty edukacyjne (www.sklep.cdw.edu.pl) oraz kursy on-line (www.kursy.cdw.edu.pl).

Każdy Opiekun grupy otrzyma także dostęp do kursu on-line „Efektywne metody nauczania – tworzenie i realizacja” o wartości 149 zł.

Każdy uczestnik konkursu otrzyma dyplom!

Głównym celem konkursu jest wsparcie funduszu, z którego wypłacane są stypendia oraz wsparcie dla dzieci i młodzieży, wychowanków Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo. Dodatkowe cele akcji to: Edukacja ekologiczna dzieci i młodzieży w zakresie gospodarowania odpadami, recyklingu, odnawialnych źródeł energii oraz ochronny przyrody. Kształtowanie wśród najmłodszych postawy życia zgodnie z zasadami ekologii oraz dbania o przyrodę. Promocja wśród dzieci i młodzieży idei zaangażowania społecznego, empatii oraz otwartości na drugiego człowieka, poprzez organizację szkolnych przedsięwzięć charytatywnych, których celem jest udzielenie wsparcia rówieśnikom.

Aby zgłosić się do konkursu wystarczy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy:

zbiorkaksiazek.pl

Poniżej regulamin, plakat do wydruku i samodzielnego wypełnienia, informacja dla opiekuna grupy (opis konkursu, instrukcję pakowania i przekazania książek).

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt.
email: kontakt@zbiorkaksiazek.pl
512 440 046
zbiorkaksiazek.pl

 

Materiały do pobrania:
1. Regulamin konkursu (pobierz)
2. Opis konkursu (pobierz)
-Informacja dla opiekuna grupy;
-Instrukcja pakowania i przekazania książek.
3. Plakat do wydruku i samodzielnego wypełnienia (pobierz)