Charytatywna Fantowa Loteria Ślubna
zamów losy

infografika loteria

I. IDEAgrafika losy
Charytatywna Fantowa  Loteria Ślubna to nowy pomysł na prezenty dla gości weselnych. Młoda para może zamówić dla wszystkich obecnych na weselu podziękowania w formie oryginalnych losów - zdrapek. Losy są przygotowane specjalnie pod zamówienie narzeczonych. Każdy kto otrzyma taki upominek ma szansę zdobyć  jedną z nagród  Loterii. Ideą jest dzielenie się szczęściem z innymi.

Przykładowe wzory losów

zdjecie 4zdjecie 5zdjecie 6
Zobacz więcej wzorów losów (kliknij tutaj)

II. CEL 
Celem Charytatywnej Loterii jest zebranie środków na fundusz św. Brata Alberta, przeznaczonych na działalność ośrodków wsparcia dziennego Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwa w Lublinie. Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo od blisko 30 lat prowadzi przy lubelskich parafiach ośrodki wsparcia dziennego dla dzieci w wieku 9-14 lat. Codziennie około 80 podopiecznych może tutaj liczyć na opiekę wychowawców, posiłek, pomoc w nauce i odrabianiu lekcji oraz rozwoju zainteresowań i pasji podczas zorganizowanych zajęć.

Czytaj więcej o działalności ośrodków (kliknij tutaj)

zdjecie 3zdjecie 1zdjecie 2

III. JAK TO DZIAŁA
Zamawiacie losy zgodnie z wybranym wzorem. Rozdajecie swoim gościom weselnym jako upominki, (np. kładąc przy winietkach, na talerz lub rozdając jako nagrody w konkursach i zabawach weselnych). Goście zdrapują losy i sprawdzają jakie nagrody wygrali. Wszyscy świetnie i oryginalnie się bawią. Całkowity dochód z loterii przeznaczony jest na fundusz św. Brata Alberta, z którego finansowane jest funkcjonowanie ośrodków wsparcia dziennego prowadzonych przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo.

 

IV NAGRODY DO ZDOBYCIA
W Loterii do wygrania setki nagród. Książki, kosmetyki, sprzęt AGD, vouchery, bilety, koszulki, drobna elektronika, torby podróżne. Nagroda główna: Samsung Galaxy S

Zamówić losy można na stronie internetowej
www.loteriaslubna.pl

Kontakt z biurem loterii:
tel.: 81 745 71 62, kontakt@loteriaslubna.pl