2022 07 03 pokazy semestralneNa zakończenie pracy każdego semestru w Akademii odbywa się uroczysty Pokaz semestralny, czyli prezentacja dokonań wychowanków w ciągu semestru, czego się nauczyli, co osiągnęli i jakie zdobyli nowe umiejętności.

Pod koniec czerwca 2022r w Ośrodku nr 1 „Teatr” oraz w Ośrodku nr 2 „Bliźniak” odbyły się uroczyste Pokazy semestralne. W tych wydarzeniach wzięli udział wychowankowie, ich rodzice, wolontariusze, wychowawcy oraz zaproszeni goście. Podczas spotkań dzieci zaprezentowały swoje osiągnięcia, które były ich udziałem w mijającym roku.

Były to między innymi prace plastyczne i przedstawienia teatralne. Techniczne zajęcia zaowocowały wykonaniem elementów, z których zrobiono konstrukcję skrzyń gdzie rosły posadzone warzywa. Zaprezentowano również drewniane konstrukcje pojazdów. Kulinarne zajęcia, które wychowankowie wyjątkowo lubią, dały im umiejętności robienia pizzy, rogalików na słodko, ciastek korzennych oraz tradycyjnych lubelskich cebularzy. Przybyli na to wydarzenie rodzice dzieci oraz goście nie kryli podziwu dla nabytych umiejętności swoich dzieci. Zdobyte umiejętności dodają dzieciom pewności siebie i wzmacniają poczucie przynależności do naszej wspólnoty.
Każde dziecko otrzymało świadectwo i tytuł zdobycia sprawności i następnego stopnia w Drodze Rozwoju. Na zakończenie uroczystości tradycyjnie pojawiły się okazałe torty.

NOWE FIO zestawienie 1 plik edytowalny KOLOR