2022 11 14 konkurs NBPSzanowni Państwo, serdecznie zachęcamy do udziału w ogólnopolskim konkursie ekonomicznym „Matematyka i Pieniądze 2022” organizowanym przez młodzież z Akademii Młodzieżowej działającej w ramach Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo. Konkurs adresowany jest do wszystkich uczniów w wieku 13-19 lat. Celem konkursu jest popularyzowanie wśród młodzieży szkolnej wiedzy o matematyce i ekonomii. Zależny nam również na promowaniu nietypowych i aktywnych form przekazywania wiedzy.

 

 

 

 

Pełne informacje o konkursie:

www.akademiamlodziezowa.pl/matematyka

plakat NBP 18 10 2022 m• Konkurs polega na rozwiązaniu 9 zagadek matematycznych zawartych w krótkich filmach nagranych przez młodzież z Akademii Młodzieżowej. 

• Filmy będą publikowane na funpage’u Akademii Młodzieżowej na Facebooku oraz na kanale Telewizji Akademii Młodzieżowej na Youtube codziennie. Pierwszy z nich pojawi się 28 listopada 2022 r. o godz. 20.00.,
ostatni 6 grudnia 2022 r. o godz. 20.00.
• Wygrywa ten, kto w najkrótszym czasie dobrze rozwiąże wszystkie zagadki filmowe.
• Do wygrania są 3 nagrody w postaci kart podarunkowych do wykorzystania na materiały edukacyjne w sklepach sieci Empik.

1 nagroda o wartości 700 zł
2 nagroda o wartości 500 zł
 3 nagroda o wartości 300 zł

Proponowany przez nas konkurs to ciekawa propozycja dla uczniów. Zachęcamy, a jednocześnie prosimy o zachęcenie uczniów do wzięcia udziału w organizowanym przez nas konkursie.

Zapisy oraz pełne informacje o konkursie:

www.akademiamlodziezowa.pl/matematyka

Do pobrania:
1. Regulamin konkursu (zobacz)
2. Plakat konkursu (zobacz)

---------------------------- 

Kontakt:
email: akademia@fsd.lublin.pl