2018 01 8 2Wigilia jest szczególnym momentem i jednym z najważniejszych wydarzeń w roku tak uroczyście obchodzonym w Fundacji. Każdego roku celebrujemy ten dzień przygotowując wspólną kolację dla wychowanków i ich rodzin, wolontariuszy, wychowawców. W rodzinnej i świątecznej atmosferze dzielimy się opłatkiem, składamy życzenia i wspólnie śpiewamy kolędy.

Podczas wigilii podopieczni Fundacji wystawiają również Jasełka, w których przygotowanie wkładają wiele wysiłku, aby uczynić wigilijny wieczór jeszcze bardziej wyjątkowym.

W tym roku cztery spotkania wigilijne w Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo odbyły się w dniach 15, 17, 20-21 grudnia. Na każdym z nich obecny był św. Mikołaj, który ku wielkiej radości dzieci wręczał prezenty. W sumie udało się rozdać 250 paczek.
Organizacja wigilii dla kilkuset osób to ogromny wysiłek. Bez wsparcia naszych darczyńców nie bylibyśmy w stanie przygotować tej wyjątkowej uroczystości. W tym roku 45 firm i 772 darczyńców indywidualnych pomogło w organizacji wigilijnych spotkań. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam przygotować tą ważną i długo wyczekiwaną uroczystość.

gaudiumwyd bagstar 6 logo BURYJut logo lp 1 LOGO WL Wiem co lubie logo plakat timepol WSL maik