1

Centrum Dobrego Wychowania Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo w Motyczu Leśnym od 1992 roku stanowi bazę dla różnorodnych działań podejmowanych przez Fundację. Jest miejscem wychowania i edukacji dzieci i młodzieży, szkolenia instruktorów, organizacji licznych programów młodzieżowych i specjalistycznych warsztatów edukacyjnych.

Stawiamy sobie za cel kształtowanie postaw wspólnotowości i zaangażowania, również rozumianego jako postawa patriotyzmu i przedsiębiorczości. Nasz wysiłek koncentrujemy wokół realizacji ciekawych metod nauki (warsztaty, zielone szkoły, projekty edukacyjne), będących atrakcyjnym uzupełnieniem edukacji szkolnej. Stale pracujemy nad jakością naszych projektów. Wykorzystując różnorodne pomoce oraz autorskie programy, staramy się aktywizować uczniów, pomagać im odkrywać swoje talenty i rozwijać różnorodne zainteresowania. Nasze Centrum to również baza wiedzy, ciekawych metod oraz kursów i szkoleń dla nauczycieli i osób pracujących z grupami.

DSC09511to3DSC09695

Naszą ofertę kierujemy również do osób dorosłych oddając w ręce naszych gości Centrum i jego otoczenie. Jest to doskonałe miejsce do organizacji szkoleń, konferencji i seminariów, ale również spotkań integracyjnych i przyjęć rodzinnych. Zaletą Domu jest ciepła i przyjazna atmosfera oraz wypracowany przez lata styl kadry, który sprawia, że każdy czuje się tutaj jak u siebie w domu.

Kontakt:
Warsztaty dla młodzieży:
Maria Czakon

502 928 477
maria.mikula@fsd.lublin.pl

Oferta dla grup, firm i rodzin:
Marek Brodacki
663 633 973
motycz@fsd.lublin.pl

Warsztaty dla dzieci, Strefa Wiedzy, porady wychowawcze i edukacyjne, sklep:
dr Michał Czakon
513 056 931
michalczakon@fsd.lublin.pl

Kursy i szkolenia dla nauczycieli:
Marta Szaro
663 498 658
warsztaty@fsd.lublin.pl

Dowiedz się więcej o Centrum Dobrego Wychowania:
www.cdw.edu.pl