2023 06 23 Mistrzostwa ITW sobotę 17 czerwca 2023 r. w Lublinie odbył się po raz 9 charytatywny turniej piłkarski Mistrzostwa IT. To charytatywna inicjatywa, organizowana przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo, która bardzo dobrze integruje środowisko pracowników, a przede wszystkim pozwala pomóc potrzebującym.

W tegorocznych rozgrywkach wystąpiło 165 zawodników reprezentujących 15 drużyn. Puchar Mistrza IT 2023 zdobyła reprezentacja Britenet z Lublina. Wicemistrzem została drużyna Niepubliczne Technikum Programistyczne Techni Schools. Trzecie miejsce zajęła reprezentacja Billennium.
Firmy, których reprezentanci grają w Mistrzostwach IT, przekazują darowizny na rzecz ośrodków wsparcia dziennego prowadzonych przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo. Ofiarowane środki przeznaczane są na pokrycie kosztów: wakacji dla dzieci z ubogich rodzin, zajęć edukacyjnych i wyrównawczych, utrzymania ośrodków (posiłki, energia, itp.).

Serdecznie dziękujemy: Britenet, Niepublicznemu Technikum Programistycznemu Techni Schools, Billennium, eLeader Group, Comarch, ELPAR Fabryce Kabli, CompuGroup Medical Polska, Edge One Solutions, EMBIQ, Sii Polska, Transition Technologies MS, Comtegra, DataArt Poland, Fenige, KNI - Kołu Naukowemu Informatyków KUL.