2022 12 15 turniej tenisa stołowegoJuż po raz drugi Ośrodek nr 2 „Bliźniak” stał się stolicą rozgrywek tenisa stołowego dla placówek wsparcia dziennego z Lublina organizując Ligę Tenisa Stołowego.

W dniu 7 grudnia odbyła się II edycja Turnieju Tenisa Stołowego „FSD CUP II”. Turniej skierowany jest do placówek wsparcia dziennego z Lublina. Ma na celu integrację środowiska placówek Lublina, propagowanie pozytywnych form spędzania wolnego czasu dla dzieci i młodzieży, rozwój zainteresowań i pasji oraz rywalizację sportową zgodnie z zasadami fair play. Organizatorem Turnieju jest Ośrodek nr 2 „Bliźniak” prowadzony przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo.

Wszystkie drużyny, które wzięły udział w Turnieju zaprezentowały bardzo wysoki poziom. Podczas meczów drużyny walczyły o każdy punkt. W ostatecznym rozrachunku III miejsce zdobyła drużyna z placówki „Jutrzenka” a II miejsce przypadło drużynie gospodarzy z Ośrodka nr 2 „Bliźniak”. Natomiast zwycięskie I miejsce przyznane zostało drużynie z Ośrodka nr 1 „Teatr”. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów!

NOWE FIO zestawienie 1 plik edytowalny KOLOR