2022 07 19 wakacje osrodki 2022W tym roku, najmłodsi z ośrodków prowadzanych przez naszą Fundację spędzili wakacje w Rudzie Różanieckiej na Roztoczu. W wyjeździe wzięło udział 50 dzieci. W trakcie 11-dniowego pobytu wychowawcy zapewnili dzieciom wiele atrakcji, co zdecydowanie umożliwiło otoczenie Roztoczańskiego Parku Narodowego.

Program obozu zakładał, m.in. rozwój zainteresowań. Każdy z uczestników mógł wybrać warsztaty, w których chciał wziąć udział: artystyczne, krawieckie, fotograficzne, techniczne, taneczne, kulinarne oraz z autoprezentacji. Ponadto dzieci uczestniczyły w spływie kajakowym, wycieczce do Przemyśla, wędrowały szlakiem z Suśca na Szumy Tanwi, uczyły się survivalu budując np. szałasy. Odbyły się także turnieje sportowe, pokazy talentów, przedstawienia. Letnia Szkoła Dobrego Wychowania to także formacja religijna. W jeden z piątkowym wieczorów nasi najmłodsi wzięli udział w nabożeństwie Drogi Krzyżowej, a także zapoznali się z postacią błogosławionej Karoliny Kózkównej oraz błogosławionego Piotra Frassatiego, których bez wątpienia możemy stawiać za wzór godny naśladowania.
Dziękujemy wszystkim naszym darczyńcom i sponsorom, którzy przyczynili się do organizacji wakacji dla dzieci ofiarując darowizny finansowe oraz rzeczowe.