2021 03 17 sluzba matce bozejO tym, że młode pokolenie potrzebuje modlitwy nikogo nie trzeba przekonywać. Chcemy wzajemnie mobilizować się do tego ważnego zadania. W sobotę 08.03.2021 roku zainaugurowaliśmy SłUŻBĘ MATCE BOŻEJ DLA DOBREGO WYCHOWANIA. Instruktorzy, studenci oraz przyjaciele Akademii Młodzieżowej odpowiedzieli na wezwanie i uroczyście włączyli się w dzieło modlitewne mówiąc Matce Bożej "Uczynimy wszystko, co powie nam Twój Syn".

Członkowie Służby wzięli na siebie obowiązek codziennej modlitwy różańcowej w intencjach młodego pokolenia, postanowienie pracy nad własnym rozwojem duchowym oraz szerzenie kultu Matki Bożej i modlitwy różańcowej. Gratulujemy i życzymy błogosławionych owoców!

Zapraszamy również do składania intencji w trudnych sprawach wychowawczych przez stronę: http://bractworozancowe.pl/prosze-o-modlitwe/ . Intencje są omadlane przez członków Służby Matce Bożej w każdą sobotę podczas nabożeństwa różańcowego o godz. 19.10 w kościele św. Mikołaja w Lublinie. Do modlitwy można włączać się też przez transmisję internetową, którą można odnaleźć na kanale Akademii Młodzieżowej na youtubie: https://www.youtube.com/user/TelewizjaAM